Řasy Praha

Řasy Praha

Chcete mít neodolatelně svůdný pohled nejen na léto? Chcete být in a dokonalá?

Dopřejte si komfort a luxus v příjemném prostředí díky prodlužování řas nejmodernější metodou řasa na řasu evropské značky GRACE BEAUTY.
S tímto bezkonkurenčním prodloužením očních řas získají Vaše oči výraz zaručeně budící rozruch. Horní řasy jsou prodlouženy a zhuštěny mimořádně dlouhými zároveň i přirozenými, vysoce lesklými a velmi elastickými kvalitními řasami společnosti GRACE BEAUTY.

APLIKACE A NÁSLEDNÁ PÉČE O PRODLOUŽENÉ ŘASY

Jak aplikace probíhá? 
Při této technologii se lepí jednotlivé syntetické řasy na přírodní řasy. Lepeny jsou speciálním lepidlem - adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete beze obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání a saunování. Tento způsob prodlužení žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a pohodlná.

Jak dlouho řasy vydrží? 
Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60 - 90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 6 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný. Ideální je doplnění provést v období mezi 3 - 5 týdny. Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu 3 - 5 týdnů vypadly a narostly řasy nové.

Průběh aplikace řas?

Aplikace se provádí v leže na lehátku, při které je spodní víčko překryté ochranými polštařky, které zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou zavřené po celou aplikaci. Na přírodní řasy se postupně nalepují jednotlivě umělé řasy. Aplikace není nepříjemná , je bezbolestná a relaxační.

Co dělat když chci, aby řasy vydržely co nejdéle ?

Při dodržení těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoli aktivtám, na které jste zvyklá. 
Rozdíl mezi prodloužením řas metodou řasa na řasu a ostatními způsoby
Mezi hlavní rozdíly patří především adheziva - lepidla (jejich složení), typy řas, technika provedení a v neposlední řadě konečný efekt spolu s trvanlivostí. Při běžných způsobech prodloužení vznikají nepružné spoje, čímž se tyto způsoby prodloužení stávají vhodné zejména jako doplněk líčení nikoli na trvalé prodlužování řas.

Bezpečnost používaných lepidel

Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani očním okolím. Vždy vyhledávejte proškoleného profesionála značky GRACE BEAUTY.